SERİ İLANLAR    

Hürriyet Gazetesi vefat ilanı ve seri ilan servisi olarak sizlere 1999 yılından bu yana reklamcılık sektöründe hizmet vermekteyiz. İlan, Seri ilan ve vefat ilanı konusunda deneyimli personellerimiz tarafından sizlere gazete ilan konusunda yardımcı olmaktayız.
Hürriyet Gazetesi'ne vefat ilanı vermek için bir telefon kadar yakınınızdayız. İster telefon yardımı ile bizlere ilan verebileceğiniz gibi istersenizde mail veya Msn yoluyla da bizlere ilanlarınızı günün 24 saati ve haftanın 7 günü verebilmektesiniz.
Neden Hürriyet Gazetesi'ne vefat ilanı verilir?
Hürriyet Gazetesi traj olarak tüm Türkiye Geneli'nde bir çok kişiye hitap etmektedir. Okunabilirlik açısından daha çok kitleye ulaşan Hürriyet Gazetesi trj olarakta, okuyucu kitlesi olarakta sizlerin istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza imkan sağlamaktadır.
Gerek seri ilanlar olarak gerekse vefat ilanı, baş sağlığı, duyuru, teşekkür ilanlarınızda tavsiye edilen il gazete özelliğini taşıyan Hürriyet Gazetesi baskı bölgesi olarakta tüm yurt genelinde tüm illerde ve bölgelerde yayınlanmaktadır.
Hürriyete vefat ilanı verdiğiniz takdirde ilanlarınızın çeşitli tasarımları yapılır, içerik olarak vefat eden kişi veya yakını tarafından istenilen sözlerde içerik olarak yazılabilir. Cenazenin kalkacağı yer, saat, tarih içerik olarak eklenebileceği gibi vefat ilanı içerisine güzel sözler veya bir dizi şiirde yazılabilmektedir. Yani kısacası vefat ilanın içeriği tamamen sizlerin istediğiniz şekli ile de düzenlenmektedir.
Hürriyet Gazetesi'ne baş sağlığı ilanlarınızı da verebilmektesiniz. Vefat eden kişinin her yıl tekrar anılması olarakta bilinen ilanlarınızı da gazetemizde yayınlatabilmektesiniz.
Hürriyet Gazetesi'ne teşekkür ilanı ise çeşitli konular olarak ayrılmaktadır. Doktora teşekkür diye de adlandırılan ilanlarınız herhangi bir tedavi veya ameliyat sonrası doktora teşekkür şeklinde ilanlarınızıda yayınlatabilirsiniz. Mevlid ilanları'da gazetemiz aracılığıyla yayınlanmaktadır. Vefat eden kişinin mevlid ilanları veya her yıl dönümü olarak bilinen ilanlarınız da yayınlanmaktadır.
Gazetemize cenaze hizmetleri altında da vefat ilanı ve baş sağlığı ilanlarınızı verebilmektesiniz. Vefat ilanı, cenaze ilanı, baş sağlığı ilanı, ölüm ilanı, taziye ilanı, mevlid ilanı, duyuru ilanı ve tüm ticari ilanlarınızı, seri ilanlarınızı Hürriyet Gazetesi'ne ilan servisimiz sayesinde verebilmektesiniz.
Hüriyet Gazetesi'ne nereden ilan verebilirim?
İstanbul'dan, Ankara'dan, İzmir'den, Adana'dan, Antalya'dan ve tüm Türkiye Geneli'nden Hürriyet Gazetesi'ne vefat ilanı verebilmektesiniz. Türkiye'nin tüm illerinden ister İstanbul ilan servisimiz aracılığı ile istersenizde Ankara şubemizden ilanlarınızı verebilmektesiniz.
İstanbul Gazete ilan servisleri yerleri nerededir?
İstanbul Hürriyet ilan servisi Anadolu ve Avrupa Yakası'ndan gazete ilanı alınmaktadır. Bostancı, Beşiktaş, Kadıköy, Üsküdar, Ortaköy, Nişantaşı, Maslak olmak üzere tüm İstanbul Geneli'nden ilanlarınız alınır.
Ankara Gazete ilan servis yerleri nerelerdedir?
Başkent Ankara'nın tüm semtlerinden ilan alınır. Başlıca ilan servislerimiz Kızılay ilan servisi, Ulus, Kurtuluş, Cebeci, Pursaklar, Çayyolu, Ümitköy, Seyranbağları, Aydınlıkevler, Kolej, Sincan, Keçiören, İncirli, Etimesgut başlıca ilan servisleridir.
Hürriyet Gazetesi'ne vefat ilanı nasıl verilir?
Hürriyet Gazetesine vefat ilanı ilan servisimiz sayesinde günün her saati haftanın her günü verilebilmektedir.
Hürriyet Gazetesi ilan saatlari nasıldır?
Hürriyet Gazetesi'ne ilan saatleri bölge bölge veya tüm Türkiye Geneli'nde farklılık göstermektedir. Vefat ilanlarınız baskı bölgesine göre en hızlı şekilde hazırlanarak gazetemizde yayına hazırlanır. Seri ilanlarınız saat 17:00'a kadar alınmaktadır. Günün 24 saati ve haftanın her günü ilanlarınız alınır.
Hürriyet Gazesi vefat ilanı tarifesi ve ücretlendirmesi nasıldır?
Hürriyet Gazesi vefat ilanı sutun/santim ölçülerine göre belirlenir. Tam sayfa vefat ilanı, Yarım sayfa vefat ilanı, çeyrek sayfa vefat ilanı olabileceği gibi istenilen ölçülerde de vefat ilanlarınız hazırlanabilir. Bir nevi gazeteden kutu veya belirli ölçülerde ve boyutlarda çerçeve satın almış olursunuz.
Hürriyet vefat ilan tasarımları nasıl yapılır?
Gazetemize vermiş olduğunuz ilanların tasarımları istenildiği takdirde ücretsiz olarak deneyimli kadromuz sayesinde yapılmaktadır. Hürriyet Seri ilanlar gazetemize vefat ilanlarının yanı sıra kayıp ilanı, zayi ilanı, duyuru ilanı, seri ilan, araç ilanı, satılık kiralık ilanlarınız, konut ilanı, genel kurul ilanı ve tüm seri ilanlarınızı da verebilmektesiniz.


ZAYİ İLAN - KAYİP İLAN
ARABA RUHSATI KAYIP İLANI:
Araba ruhsatı kayıp ilanı otomobil ruhsatı kayıp ilanı araç ruhsatı kayıp ilanı bu tür kayıp ilanlarınızı vermek için sadece biz Gazete Seri İlan hizmetlerine 7 gün 24 saat online olarak internet yoluyla veya fax telefon yoluyla ilanınızı yazdırabilirsiniz.
ARAÇ RUHSATI KAYİP İLANI:
Araba ruhsatı kayıp ilanı otomobil ruhsatı kayıp ilanı araç ruhsatı kayıp ilanı bu tür kayıp ilanlarınızı vermek için sadece biz Gazete Seri İlan hizmetlerine 7 gün 24 saat online olarak internet yoluyla veya fax telefon yoluyla ilanınızı yazdırabilirsiniz.
ASKERİ KİMLİK KAYIP İLANI:
Askeri kimlik TC içerisinde ve dısarısında görevli askerlerin tanınmasını sağlayan kurum ve askeriye içerisinde dolaşmalarından görevlendirmelerine kadar bütün işlemlerde onların içeride ve dışarıda tanınmasını sağlayan bir kimlik türüdür. Askeri kimlik kaybı olduğunda ileride veya aynı günler içerisinde herhangi bir karışımlığın meydana gelmemesi için gazeteye askeri kimlik kayıp ilanı verilmesi askeriye tarafından zorunlu kılınmıştır. Bu sırada Gazete Seri İlan hizmetleri devreye girmektedir ve askeri kimlik kartının kaybolması dahilinde bunu gazetede kayıp ilanı olarak yayınlamaktadır.
BANKAMATİK KARTI KAYIP İLANI:
Bankamatik Kartlarınızın kaybedilmesi halinde ilan servisimize bankamatik kayıp ilanı verebilirsiniz. Kaybedilen kartlarınızın başka kişiler tarafından kullanılmaması ve tekrar kaybedilen bankamatiklerinizin yenisinin çıkartılması için bankamatik kayıp ilanı vermeniz gerekmektedir. Gazete Seri İlan Ve Reklamcılık Hizmetleri 7 gün 24 saat kayıp ilanlarınızı dilediğiniz gazetede dilediğiniz tarihte istediğiniz yayın miktarında yayınlamaktadır.
DİPLOMA KAYIP İLANI:
Diploma okul tarafından öğrenciye okulu bitirdiğine dair verilen belge niteliğini taşır. Kaybedildiği taktirde Milli Eğitim Bakanlığından yeni diplomanın çıkartılması için gazeteye ilan verilmesi zorunludur. Gazete Seri ilanlar sizlere bu kolaylığı sağlamaktadır. Diplomanızı kaybettiğiniz taktirde ilanınızı isteğiniz herhangi ulusal bir gazetede çıkartılmasını sağlamaktadır. nutulmamalıdır ki işe giriş için öğrenci işlemlerinin yapılması için ve bunun gibi bir çok işlemde diploma istenmektedir. Diploma kaybedilmesi halinde artık Gazete Seri İlanları arayarak veya mail - internet ortamında, fax yoluyla diploma kayıp ilanınız isteğiniz günde ve istediğiniz gazetede yayınlanabilmektedir.
EHLİYET KAYIP İLANI:
ehliyet sürücü belgesi kaybedildiğinde kayıp ilanı verilmesi zorunludur. Gazete Seri İlanlar sürücü belgesi ehliyet kayıp ilanlarınızı istediğiniz gazetelerde yayınlamaktadır. Siz değerli müşterilerimizin ileride bu sürücü belgesi ve ehliyet kayıplarından dolayı sorunlar yaşamaması için Gazete Seri ilanlar online destek ve fax mail telefon yoluylada kayıp ilanlarınızı almaktadır.
FATURA KAYIP İLANI:
Fatura bir mal veya hizmet karşılığında müşteriye kesilen belge niteliğini taşımaktadır. Fatura irsaliyeli fatura kayıp ilanlarının gazetelerde yayınlanması yasalar çerçevesinde zorunludur. Bunun için Gazete seri ilanlara fatura kayıp ilanınızı yazdırmanız yeterlidir.
İRSALİYE KAYIP İLANI:
İrsaliye taşınmakta olan bir malın veya hizmetin taşındığına ve onun o firmaya ait olduğuna kanıt olarak firma tarafından kesilen bir çıktı tarzında olan evraktır. İrsaliyesiz mal taşınmayacağı gibi kaybedilen irsaliyelerinde gazetelere ilan verilmesi zorunludur. İrsaliye kayıp ilanlarında mutlaka firma isminin belirtilmesi kaybedilen irsaliye numaralarının verilmesi zorunlu kılınmaktadır. Bu sebeple Gazete Seri İlanlar siz müşterilerimizin irsaliye kayıp ilanlarını kolay ve anlaşılır bir yol ile gazetelerde yayınlamaktadır. bi telefon mail fax veya online internet ortamında bizlere ulaşabilirsiniz.
KAŞE KAYIP İLANI:
Kaşe bir firmanın ticaret ünvanıyla birlikte ismini vergi dairesinin vergi numarasının bütün bunların toplamıyla tanınmasını sağlayan ve firmaların bulundurması gereken zorunlu bir araçtır. Firma kaşelerinin kaybedilmesi durumunda ulusal bir gazeteye kaşe kayıp ilanı verilmesi gerekmektedir. Bu kaşe kayıp ilanı ileride herhangi bir sorun çıkmaması için verilmesi önemli bir durumdur. Gazete Seri İlanlar sizlere bu konuda yardım sağlamakta ve siz değerli müşterilerimizin kaşe kayıp ilanlarınızı ulusal gazetelerde yayınlamaktadır.
KİMLİK KAYIP İLANI:
nüfus cüzdanı diğer isimleriyle hüviyet kimlik vs.nüfus cüzdanı kayıp ilanları yasalara göre kaybedildiğinde bir ulusal gazeteye ilanı verilmek zorundadır. Gazete Seri İlanlar nüfus cüzdanı kayıp ilanlarınızı istediğiniz, dilediğiniz herhangi bir ulusal gazetede yayınlamaktadır. Unutulmamalıdır ki nufus cüzdanı kaybedildiği zaman kesinlikle ilan verilmesi yasalar çerçevesinde zorunludur.nüfus cüzdanı kaybedildiğinde çıkartılması zorunlu olan ve kayıp esnasında ise gazeteye ilanı verilmesi gereken bir durumdur.
KİŞİ KAYIP İLANI:
Kişi kayıp ilanları bir akraba çocuk eş veya kişilerin kaybolması halinde resimli veya resimsiz yazılı bir şekilde gazetelerde yayınlanabilmektedir. Böylelikle kaybolan kişinin bulunması daha kolay olacaktır. Özellikle Türkiye Geneli kişi kayıp ilanı vermek daha iyi sonuç getirecektir. Türkiye çapındaki veya ayrı ayrı bölge olarak bütün gazetelere kişi kayıp ilanı vermek için Gazete Seri ilan hizmetlerine başvurabilirsiniz.
KREDİ KARTI KAYIP İLANI:
Kredi kartı banka tarafından belirli koşullar gözetilerek banka müşterilerine verilmekte olan içerisinde kredi limiti bulunan bir karttır. Kredi kartının kaybedilmesi durumunda başka kişiler tarfından kullanılmasını engellemek için kaybedildiği taktirde ulusal bir gazeteye ilan verilmesi siz müşterilerimiz için önemlidir. İleride doğacak sorunlardan sorumlu olmamak için kredi kartı kayıp ilanlarınızı Gazete seri ilan yayınlamaktadır. Bunun için birçok seçenek vardır, bir telefon veya fax yoluyla internet veya mail yoluyla ilanlarınızı çok rahat ve güvenli bir şekilde verebilirsiniz.
KURUM KİMLİĞİ KAYIP İLANI:
Kurum kimlikleri devlet memurları çalışanları kimliği veya özel sektörlerde çalışan kişilerin kimliği kaybedildiği takdirde kişiler gazetelere ilan vermektedir. Gazetelere ilan vermediğiniz taktirde tekrar yeni kurum kimliği çıkartılamamaktadır. Kurum kimliklerinizin kayıp ilanlarını vermek için Gazete Seri İlan Reklam Hizmetleri bütün iletişim yollarıyla telefon fax mail online internet aracılığıyla ilan verebilirsiniz.
NÜFUS CÜZDANI KAYIP İLANI:
nüfus cüzdanı diğer isimleriyle hüviyet kimlik vs.nüfus cüzdanı kayıp ilanları yasalara göre kaybedildiğinde bir ulusal gazeteye ilanı verilmek zorundadır. Gazete Seri İlanlar nüfus cüzdanı kayıp ilanlarınızı istediğiniz, dilediğiniz herhangi bir ulusal gazetede yayınlamaktadır. Unutulmamalıdır ki nufus cüzdanı kaybedildiği zaman kesinlikle ilan verilmesi yasalar çerçevesinde zorunludur.nüfus cüzdanı kaybedildiğinde çıkartılması zorunlu olan ve kayıp esnasında ise gazeteye ilanı verilmesi gereken bir durumdur.
OTOMOBİL RUHSATI KAYIP İLANI:
Araba ruhsatı kayıp ilanı otomobil ruhsatı kayıp ilanı araç ruhsatı kayıp ilanı bu tür kayıp ilanlarınızı vermek için sadece biz Gazete Seri İlan hizmetlerine 7 gün 24 saat online olarak internet yoluyla veya fax telefon yoluyla ilanınızı yazdırabilirsiniz.
ÖDENDİ MAKBUZU KAYIP İLANI:
Firma veya şahıs adına olan fatularınızın ödendiğine dair almış olduğunuz ödendi makbuzunu kaybetmeniz durumunda Gazete seri ilan hizmetleri ödendi makbuzu kayıp ilanınızı istediğiniz gazetelerde yayınlamaktadır. aski su faturası elektrik faturası telefon faturası doğalgaz faturası adsl ödendi faturası ve bunun gibi ödendi makbuzlarınızı kaybettiğinizde ileride bir sorun yaşamamak için ödendi makbuzumu kaybettim şeklinde ilan vermeniz gerekmektedir.
ÖĞRENCİ KİMLİĞİ KAYIP İLANI:
Öğrenci kimliği öğrencinin okumakta olduğu lise veya üniversite gibi okullarda öğrenciye verilen ve öğrencinin okul içinde tanınmasını sağlayan bir kimlik türüdür. Öğrenci kimliği kaybedildiği taktirde öğrenci okul içerisinde bu haklarından istediği gibi yararlanamayıp giriş çıkışları dahi sorun olur. İşte bu yüzden dolayı öğrenci kimliği için kayıp ilanı verilmesi zorunludur. Gazete Seri ilanlar bu büyük sorunu sizlere için mail fax veya bir telefon yoluyla çözmekte ve öğrenci kimliği kayıp ilanlarınızı istediğiniz gazetede yayınlamaktadır.
PASO KAYIP İLANI:
Paso öğrencinin tanınması onun öğrenci niteliğinde ve uygunluğunda olması durumunu gösteren okul tarafından öğrenciye verilmekte olun bir kimlik türüdür. Paso Kaybedildiği taktirde yeni paso çıkartılması ve bu pasonun başkaları tarafından kullanılmasının engellenmesi için, ileride herhangi bir sorun çıkmaması için ulusal bir gazetede paso kaybedildiğine dair paso kayıp ilanı verilmesi gerekmektedir. Bu durumda Gazete Seri İlan Hizmetleri siz değerli müşterilerimize paso kayıp ilanlarınızda sizlere hizmet vermektedir. İstenilen günde istenilen gazetede paso kayıp ilanlarınız çıkarılmaktadır.
PLAKA KAYIP İLANI:
Plaka kayıp ilanlarınızı otomobil araç vasıta motor plakalarınızın kayıp ilanlarını istediğiniz gazetede istediğiniz tarihlerde yayınlamaktayız. Sabah Hürriyet Star Yeni Şafak Zaman Milliyet Posta vb. hangi gazetede dilerseniz plaka kayıp ilanlarınız 7/24 saat yayınlanır. Bir telefon kadar yakınınızda bulunan Gazete Seri İlan Reklam Hizmetleri siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet vermektedir.
SAĞLIK KARNESİ KAYIP İLANI:
Sağlık Karnesi kayıp ilanlarınız, SSK Sağlık karnesi kayıp ilanı, Bağkur Sağlık karneleriniz, Emekli Sandığı Sağlık karneleriniz tekrar sağlık karnesini çıkartılması için herhangi ulusal bir gazeteye ilan vermeniz yeterlidir ki burada da Gazete Seri İlan hizmetleri devreye girmektedir siz değerli müşterilerimizin kayıp ilanlarınızı istediğiniz gazetelerde istediğiniz tarihlerde yayınlamaktayız.
TABANCA RUHSATI KAYIP İLANI:
Tabanca Ruhsatlarınızı kaybetmeniz durumunda günlük çıkan ulusal gazetelere ilan vermek gerekmektedir. Gerek yol çevirmelerinde gerek yeni ruhsat alımında kayıp ilanınızın kesinlikle en az bir gazetede çıkmış olması gereklidir. Bu işlemi Gazete Seri İlan Reklam Hizmetlerini aramanız mail atmanız veya online destek hattımızdan bizlere ulaşmanız yeterlidir. Ulusal gazeteler olan sabah aksam star hürriyet zaman yeni şafak vs. gazetelerden birinde silah kayıp ilanlarınızı verebilirsiniz. Siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için haftanın 7 (yedi) günü ulaşabilirsiniz.
TAKSİ FİŞİ KAYIP İLANI:
Taksi Fişi kayıp İlanlarınız seri numaraları da alınmak dahilinde gazeteye ilan olarak verilmektedir. Taksi Fişi kaybedildiği taktirde kesinlikle yasal olarak herhangi bir ulusal gazetede çıkması gerekmektedir. Bu durumda Gazete Seri İlan Hizmetleri devreye girmektedir. Taksi Fişlerinizi kaybettiğinizde ilanlarınızı verebilirsiniz.
TÜFEK KAYIP İLANI:
Tabanca Ruhsatlarınızı kaybetmeniz durumunda günlük çıkan ulusal gazetelere ilan vermek gerekmektedir. Gerek yol çevirmelerinde gerek yeni ruhsat alımında kayıp ilanınızın kesinlikle en az bir gazetede çıkmış olması gereklidir. Bu işlemi Gazete Seri İlan Reklam Hizmetlerini aramanız mail atmanız veya online destek hattımızdan bizlere ulaşmanız yeterlidir. Ulusal gazeteler olan sabah aksam star hürriyet zaman yeni şafak vs. gazetelerden birinde silah kayıp ilanlarınızı verebilirsiniz. Siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için haftanın 7 (yedi) günü ulaşabilirsiniz.
VASITA RUHSATI KAYIP İLANI:
Araba ruhsatı kayıp ilanı otomobil ruhsatı kayıp ilanı araç ruhsatı kayıp ilanı bu tür kayıp ilanlarınızı vermek için sadece biz Gazete Seri İlan hizmetlerine 7 gün 24 saat online olarak internet yoluyla veya fax telefon yoluyla ilanınızı yazdırabilirsiniz.
YEŞİL KART KAYIP İLANI:
Yeşil kartınızı kaybettiğiniz zaman Sabah Hürriyet Milliyet Posta Yeni Şafak akşam star vb. gazetelere yani ulusal gazetelere ilan vermeniz yeterlidir. İleriki zamanlarda yeşil kartınız ile ilgili yasal bir işlem yapılmaması için kayıp ilanı vermeniz kesinlikle gerekmektedir.
Öğrenci belgesi kayıp ilanı
Öğrenim Belgesi Kayıp İlanı
Transkript Kayıp İlanı
Çıkış Belgesi Kayıp İlanı
Tasdikname Kayıp İlanı
SSK Sicil Kartı Kayıp İlanı
ruhsat kayıp ilanı
Giriş Kartı Kayıp İlanı
Geçici Mezuniyet Belgesi Kayıp İlanı
Güvenlik Kartı Kayıp İlanı
Taşıt Kartı Kayıp İlanı
Yazar Kasa Ruhsatı Kayıp İlanı
İşyeri Kimliği Kayıp İlanı
Tapu Kayıp İlanı
Gümrük Belgesi Kayıp İlanı
Gümrük Beyannamesi Kayıp İlanı
Aski Su Güvence Makbuzu Kayıp İlanı
Vergi Levhası Kayıp İlanı
Ödeme Kaydedici Cihaz Levhası Kayıp İlanı
Emekli Maaş Kartı Kayıp İlanı
Çek Kayıp İlanı
Ticaret Sicil Belgesi Kayıp İlanı
Ödendi Makbuzu Kayıp İlanı

Seri İlan, seri ilanlar, gazete seri ilanları, Hürriyet seri İlanları, İlan Ver, Gazete İlanları, satılık daire, posta seri ilan, star gazetesi, araba ilanı, yeni şafak, kuaför, hürriyet, posta gazetesi, konut ilanı, yeni şafak gazetesi, gemi elemanı, hürriyet gazetesi, posta, kiralık konut, tornacı, cumhuriyet, milliyet, ege seri ilan, kiralık oto, cumhuriyet gazetesi, grafiker, milliyet gazetesi, istanbul baskısı, vefat ilan, hürriyet seri ilan, asp.net, ankara baskısı, sabah, ikinci el oto, milliyet seri ilan, konut ilanı, sabah gazetesi, oto ilanı, istanbul taşra, gemi elemanı, habertürk seri ilan, villa, zaman, araç ilanı, ankara taşra, garson, cumhuriyet seri ilan, zaman gazetesi, satılık konut, eleman ilanları, presci, zaman seri ilian, habertürk, satılık oto, yazılımcı, yeni şafak seri ilan, habertürk gazetesi, satılık işyeri, php, yeni asır seri ilan, yenia asır, ölüm ilanı, araç ilanı, star, star seri ilan, zayi ilan, yeni asır gazetesi, sıfır km oto,

        

%>